Zábava

Zábava

Hotel Galatea je svou polohou na okraji Mladé Boleslavi v prostředí nádherného parku předurčen na zábavu, oddych a příjemné trávení volného času, kulturního a sportovního vyžití.

ZÁBAVA

ZÁBAVA V MLADÉ BOLESLAVI

Pro hráče bowlingu je ve městě Mladá Boleslav u Kauflandu denně otevřená Bowlingová herna, která nabízí 6 bowlingových drah americké značky AMF.

Prostor herny je do 18:00 nekuřácký, a jednu dráhu je možné osadit mantinelem pro zábavnější hru dětí!

Z obchodních center je nejbližší Bondy Centrum, vzdálené 2,7 km, 7 minut jízdy autem, 30 minut pěšky. Tam si můžete pobyt zpříjemnit i v Multikině CineStar, a sledovat filmy
prostřednictvím těch nejkvalitnějších digitálních projektorů na světě včetně 3D technologie. Největší obchodní centrum v regionu je OC Olympie. Pro všechny odpočaté a plné energie
je každý pátek a sobotu od 20:00 do 04:00 otevřená diskotéka Forum.

ZÁBAVA V OKOLÍ

25 km jižně od Kosmonos doporučujeme navštívit Labyrintárium na zámku Loučeň. Jde o jedenáct zahradních labyrintů a bludišť v zeleni historického anglického parku.
Je to rozhodně místo ideální pro zábavu i relaxaci, které nemá v Čechách obdoby.

V Liberci si nenechte ujít nejstarší zoologickou zahradu v ČR. Liberecký Dinopark je unikátní zábavní park s ozvučenými statickými i pohyblivými modely prehistorických zvířat v životních velikostech. Součástí parku je 4D kino, naučná stezka, dětské paleontologické hřiště, DinoShop a jiné atrakce pro děti i dospělé.

Máte rádi vodu, zábavu a relaxaci? To vše najdete v aquaparku zábavního Centra Babylon. Milovníky vodních radovánek okouzlí rozsáhlý aquapark ve stylu antických lázní s tobogány, vodními jeskyněmi, whirpooly a akvárii s mořskou faunou. K dispozici je zde také adventure golf a zrcadlové bludiště.

V zábavním centru najdete i první české science centrum iQpark. Vstup do iQparku je hlavním vchodem do Babylonu a následně přes Nákupní městečko. Čekají na Vás desítky interaktivních exponátů ve čtyřech podlažích!

Související témata: 
Na co se u nás můžete těšit: Poctivou gastronomii a profesionální servis...
>>
Součástí našeho wellness centra jsou: Masážní místnosti Kosmetická místnost...
>>
SPORTY SPORTY V HOTELU V interiéru hotelu si můžete zahrát billiard, ricochet...
>>
SPORTY SPORTY V HOTELU V interiéru hotelu si můžete zahrát billiard, ricochet...
>>

Galerie

Kontakt

Hotel Galatea****
Pod Koupalištěm 881
293 06 Kosmonosy - Mladá Boleslav
recepce: +420 326 721 920