Wellness

Wellness

Nejen ubytovaní hosté ale i široká veřejnost ocení možnost relaxace ve wellness centru Galatea. Načerpejte v našem wellness centru novou energii a zapomeňte na starosti všedních dní.

Wellness
Wellness
Wellness
Wellness
Wellness
Wellness

Součástí našeho wellness centra jsou:

 • Masážní místnosti
 • Kosmetická místnost
 • Klasická finská sauna pro 6 osob
 • Vířivka pro 4 osoby
 • Uklidňující relaxační zóna
 • Nádherný výhled do hotelové zahrady
 • Poradenská místnost
 • Cvičebna
 • Ricochet
 • Stolní tenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše luxusní wellness centrum, nabízí různé druhy léčebných a relaxačních masáží na objednávku, luxusní ošetření , manuální a galvanickou lymfodrenáž, individuální léčebnou tělesnou výchovu se zaměřením na pohybový aparát jako prevenci bolestí zad ( např. SMS systém), privátní relaxační centrum se saunou a whirlpoolem, kosmetický salón a poradnu pro zdraví.

RELAXAČNÍ A LÉČEBNÉ MASÁŽE

Klasická masáž se provádí klasickými hmaty dlaní a prstů. Při masáži se používá za studena lisovaný olej (mandlový, bioslunečnice), do kterého je možné přidávat různou aromaterapii dle potřeb klienta, či různých masážních emulzí, neutrálních hypoalergenních nebo s přídavkem bylin.

Medová masáž je za použití pravého medu. Med na sebe váže škodlivé látky a tím detoxikuje organismus. Masáž má reflexní podklad, je tedy hloubkovější a příznivě tak ovlivňuje pohybové ústrojí a vnitřní orgány.

Indická masáž hlavy je ošetření hlavy, krku, obličeje a ramen dle ajurvédského učení. Masáž lze provádět na „sucho“ nebo použít výživný olej. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.

Havajská masáž „Lomi-Lomi“- znamená milující ruce. Masáž pocházející z Havaje, při které se používají hmaty nejen dlaní a prstů, ale i celých předloktí a loktů. Masáž je však jemná, velmi příjemná. Touto masáží se dají důkladně protáhnout svalové struktury a tím dosáhnout velkého uvolnění, relaxace.

Lávové kameny je masáž prováděná horkými lávovými kameny. Magic hot stones - masáž pocházející z Havaje, s prvky havajské masáže. Teplé lávové kameny svou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, a působí tak blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.

KOSMETIKA

Pracujeme pouze s vysoce kvalitními přírodními produkty společnosti Nuskin, které jsou vyrobeny tak, aby splňovaly individuální potřeby Vaší pokožky a nabídly vám nepřekonatelný přínos účinků proti stárnutí. Jeho výsledky můžete v krátké době vidět i cítit.

Kosmetické ošetření BEAUTY - vhodné pro zralou pleť nad 25 let - odlíčení, peeling, hloubkové čištění, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, závěrečný krém.

Kosmetické ošetření Anti-aging Galvanic Spa - luxusní aktivní neinvazivní omlazení obličeje - odlíčení, enzymatický peeling, anti-aging výživa a čištění pomocí systému Galvanic Spa, maska, prokolagenové peptidy, závěrečný krém

Nechte se hýčkat a dopřejte své pokožce luxusní individuální péči a relaxaci.

WELLNESS RITUÁLY

Rituál zahrnuje peeling, jehož aplikace odstraňuje svrchní zestárlé buňky.

Masáž olejem uvolňuje namožené svalstvo a působí proti stárnutí pokožky. Závěrem aplikujeme zábal, který je vhodný na všechny typy pokožky vystavené každodennímu stresu. Vše je doprovázeno příjemným aroma.

 • brusinkový
 • růžový
 • čokoládový
 • jalovcový, kokosový
 • levandulový

PRIVÁTNÍ RELAXAČNÍ CENTRUM – SAUNA A VÍŘIVKA

Horká sauna je balzám pro unavené tělo i mysl. Naše sauna je vyrobena z kvalitního finského smrku. Chvíle mezi saunováním si můžete zpříjemnit koupelí ve whirlpoolu. Saunu a whirlpool nabízíme jak pro jednotlivce, tak pro skupiny i firemní akce po předchozí dohodě. Nutno objednat min. 1 hodinu předem.

PORADENSTVÍ PRO ZDRAVÍ A KRÁSU

 • poradenství v oblasti výživy a diagnostika fyziologických hodnot
 • poradenství v péči o pleť a ukázka galvanických lázní
 • personalizovaná péče o pleť

PROSTORY PRO SPORT

Pro naše aktivní klienty máme v nabídce hned několik možností. V malé telocvičně si můžete zahrát ricochet nebo stolní tenis, venku na čerstvém vzduchu zas záhradní šachy.

Chcete potěšit své blízké a darovat jim některou z procedur, permanentku do sauny a whirlpool, nebo hodnotový poukaz na služby?

Využijte našeho e-shopu a zakupte dárkový poukaz na vybranou službu z naší nabídky

Koupit dárkový poukaz

Související témata: 
Na co se u nás můžete těšit: Poctivou gastronomii a profesionální servis...
>>
Na co se u nás můžete těšitt: Stabdardní pokoje pro jednu nebo dvě osoby...
>>
SPORTY SPORTY V HOTELU V interiéru hotelu si můžete zahrát billiard, ricochet...
>>
SPORTY SPORTY V HOTELU V interiéru hotelu si můžete zahrát billiard, ricochet...
>>

Galerie

Kontakt

Hotel Galatea****
Pod Koupalištěm 881
293 06 Kosmonosy - Mladá Boleslav
recepce: +420 326 721 920