Sporty

Sporty

Hotel Galatea je svou polohou na okraji Mladé Boleslavi v prostředí nádherného parku předurčen na zábavu, oddych a příjemné trávení volného času, kulturního a sportovního vyžití.

SPORTY

SPORTY V HOTELU

V interiéru hotelu si můžete zahrát billiard, ricochet nebo vyzkoušet střelecký trenažér. V hotelovém parku si můžete zaběhat, pronajmout si zahradní šachovnici o velikosti 3 x 3 m s krásnými dřevěnými figurínami, nebo si zahrát pétanque. Lukostřelba není příliš fyzicky namáhavým sportem a tak je vhodná pro oddych a relaxaci. Zajistíme akci pro jednotlivce i skupiny. Nabízíme Vám příjemné odreagování s možností soutěžení a výhrami cen.

SPORTY V KOSMONOSECH

Milovníky tenisu osloví 5 závodních antukových dvorců v sousedství hotelu, s kvalitním zázemím a šatnou. Přetlaková nafukovací hala uspokojí hráče v zimním období. 300 m od hotelu v zámeckém kosmonoském parku jsou volně přístupné běžecké tratě a možnost rezervace plážového volejbalu. Na nedalekém malém letním koupališti hned vedle kempu, můžete strávit příjemné odpoledne s dětmi.

SPORTY V MLADÉ BOLESLAVI

Pro milovníky jízdy na kole je v lesoparku Štěpánka veřejnosti zdarma přístupný cyklopark. Jde o síť zajímavě řešených cest, mostků či ramp. Nedaleko je taktéž nově vytvořený moderní a multifunkční vodní areál. Ten je nejen díky bazénům, ale i velkému množství nejrůznějších vodních atrakcí vhodný pro celou rodinu. Toužíte-li spolu se svými nejbližšími navštívit koupaliště, kdybyste si nejen dobře zaplavali, ale také zažili nezapomenutelnou zábavu, Aquapark Mladá Boleslav zajisté splní všechna Vaše očekávání.
Pro hráče golfu je na severu Mladé Boleslavi v Michalovicích nově vybudované Golfové hřiště, které je od hotelu vzdálené 5 km.

 

SPORTY V OKOLÍ

Celoročně ve spolupráci s dodavatelskou firmou zajistíme:

SPLUTÍ ŘEKY A LANOVÉ CENTRUM

Připravíme pro Vás výlet na lodích po Jizeře v úseku Mnichovo Hradiště – Benátky nad Jizerou nebo Vás dopravíme do sportovně-rekreačního střediska Žlutá plovárna na Malé Skále v srdci Českého ráje. Zde pro vás připravíme program na míru (půldenní, celodenní) sestávající z návštěvy největšího lanového centra v Libereckém kraji a splutí řeky Jizery na kanoi či raftu. Další atraktivní a oblíbenou řekou je Ploučnice se svými meandry v okolí nedaleké České Lípy.

SEGWAY

Projížďky s průvodcem na populárních elektrických vozítkách Segway po okolí – na asfaltu i v terénu. Maximální rychlost je20 km/h a dojezd až 40 km dle typu terénu. Můžeme připraviti slalomovou dráhu a uspořádat závod.

SKÁKACÍ BOTY

Skoky a běh na speciálních botách s vázáním snowboardového typu – někdo jej považuje za extrémní sport, jiní za formu zážitkové pohybové aktivity. Použitím pouze vlastní váhy lze skákat 1–1,5 m do výšky a běžet rychlostí až 30 km/h.

BALÓNOVÉ LÉTÁNÍ

Pohled na svět z koše horkovzdušného balónu je nezapomenutelným zážitkem – zprostředkujeme vám lety nad Mladou Boleslaví, Ještědským hřebenem i Českým rájem.

CYKLOVÝLETY

Půjčíme vám horská kola a dodáme průvodce na cyklovýlety po okolí (přírodní a kulturní zajímavosti). Navrhneme vám optimální trasu s ohledem na vaši fyzickou výkonnost.

PAINTBALL

Team deathmatch, last man standing či souboje týmů o vlajku –klasické paintballové bitvy. Uspořádáme pro Vás a Vaše přátele souboje v různých lokacích.

NÍZKÁ LANA A SLAKLINE

Postavíme pro Vás nízká lana a slackline – vyzkoušejte si svoji rovnováhu, gymnastické schopnosti a pružnost vlastního těla za dohledu našeho instruktora.

KA JAKÁŘSKÁ ŠKOLA A DRAČÍ LODĚ

Na řece Jizeře Vás zkušený instruktor naučí ovládat kajak a následně Vás vezme na divočejší vodu. Pro větší skupinky osob zajistíme i projížďky na dračí lodi, případně závody.

NORDIC WALKING

Náš instruktor Vám podle Vašich fyzických dispozic navrhne trasu, zapůjčí vybavení a metodicky povede při této populární pohybové aktivitě.

ASTROPÁRTY

Za odborného výkladu členů České astronomické společnosti Vám za jasného počasí ukážeme krásy noční oblohy – nahlédnete do tajů vesmíru pomocí velkých hvězdářských dalekohledů.

GEOCACHING

Dobrodružné hledání schránek s “poklady” pomocí GPS. Naučíme Vás základní pravidla hry, dodáme GPS navigaci i průvodce.

SKALNÍ LEZENÍ, SLAŇOVÁNÍ A PŘEMOSTĚNÍ

Na menších skalkách můžete s našimi instruktory absolvovat základní horolezecký výcvik – způsoby jištění, pohyb po skále, slaňování a přemostění rokle. Případně zajistíme lezenís průvodcem na pískovcích Českého ráje.

Související témata: 
Na co se u nás můžete těšit: Poctivou gastronomii a profesionální servis...
>>
Součástí našeho wellness centra jsou: Masážní místnosti Kosmetická místnost...
>>
Na co se u nás můžete těšitt: Stabdardní pokoje pro jednu nebo dvě osoby...
>>
SPORTY SPORTY V HOTELU V interiéru hotelu si můžete zahrát billiard, ricochet...
>>

Galerie

Kontakt

Hotel Galatea****
Pod Koupalištěm 881
293 06 Kosmonosy - Mladá Boleslav
recepce: +420 326 721 920