Pro děti

Pro děti

Hotel Galatea je svou polohou na okraji Mladé Boleslavi v prostředí nádherného parku předurčen na zábavu, oddych a příjemné trávení volného času, kulturního a sportovního vyžití.

PRO DĚTI

DĚTI A MLADÁ BOLESLAV

Zahrada a minizoo DDM v Mladé Boleslavi je oázou botaniků a zoologů uprostřed průmyslovéhoměsta. Dětským oblíbencem je kobylka šetlendského poníka, dalšími zvířaty, které zde můžete vidět jsou krkavci, želvy, morčata, králíci, hadi, plazi, veverky, koza, velké množství ptactva a dravců.

Součástí areálu volnočasových aktivit na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi je zpřístupněné sklepení s různými herními prvky.

Vzájemným propojením dvou větších sklepních prostorů, vůči sobě umístěných v rozdílných výškách a polohách, vznikl labyrint sklepních prostor, kterým je možné volně procházet. Navíc jsou zde umístěny různé herní prvky pro děti. Najdete zde zrcadla, míčkový bazén, skluzavku, dětskou lezeckou stěnu, lanovou prolézačku, kuželky, videoprojekci, periskop, nášlapné desky se zvukovými i vizuálními efekty. Ve sklepení může být najednou 40 osob. Lístky do sklepení je možné zakoupit ve Vyhlídkové Věži na Staroměstském náměstí.

Pro chvíle pohody na čerstvém vzduchu a sportovních aktivit s dětmi doporučujeme navštívit Lesopark Štěpánka. Jde o rozsáhlý komplex vegetace, dětských hřišť, sportovních aktivit (volejbal, tenis, cyklopark pro děti atd.).

OKOLÍ

Pokud hledáte zábavu na celý den, doporučujeme navštívit zábavní park Mirakulum v Milovicích. 30 km na jih od Kosmonos u Benátek nad Jizerou najdete zábavu pro děti i dospělé. Čekají na Vás lesní naučné stezky, hrad a divadelní scény, kolotoče, lanové centra, houpačky, monizoo, bludiště a amfiteáter.

Labyrintárium Loučeň, ležící 25 km jižně od Kosmonos musíte s dětma rozhodně navštívit. Jde o jedenáct zahradních labyrintů a bludišť v zeleni historického anglického parku. Je to rozhodně místo ideální pro zábavu i relaxaci, které nemá v Čechách obdoby.

Muzeum hraček na zámku v Benátkách nad Jizerou potěší rodiny s dětmI největší sbírkou historických hraček v České republice. Expozice nabízí hračky české, německé, ale i japonské, čínské, francouzské i americké. Je zde možné vidět panenky, pokojíčky, šicí strojky, dřevěná i plechová auta, ale i pravěká zvířata na klíček. Ve druhém patře zámku sídlí ještě regionální Muzeum Benátky nad Jizerou.

Severně od Kosmonos, nedaleko Turnova v Radvánovicích je vybudovaný oblíbený přírodní zábavní dětský areál Šťastná země. Je plný atrakcí, o kterých se dětem jen snilo! Houpačky, prolézačky, trampolíny, dřevěný hrad, jízda na koních a na elektrovozítkách… V průběhu sezony jsou navíc tyto stálé atrakce doplněny o originální doprovodný program.

V Liberci si nenechte ujít nejstarší zoologickou zahradu v ČR. Liberecký Dinopark je unikátní zábavní park s ozvučenými statickými i pohyblivými modely prehistorických zvířat v životních velikostech. Součástí parku je 4D kino, naučná stezka, dětské paleontologické hřiště, DinoShop a jiné atrakce pro děti i dospělé.

Máte rádi vodu, zábavu a relaxaci? To vše najdete v aquaparku zábavního Centra Babylon. Milovníky vodních radovánek okouzlí rozsáhlý aquapark ve stylu antických lázní s tobogány, vodními jeskyněmi, whirpooly a akvárii s mořskou faunou. K dispozici je zde také adventure golf a zrcadlové bludiště. V zábavním centru najdete i první české science centrum iQpark. Vstup do iQparku je hlavním vchodem do Babylonu a následně přes Nákupní městečko. Čekají na Vás desítky interaktivních exponátů ve čtyřech podlažích!

Související témata: 
Na co se u nás můžete těšit: Poctivou gastronomii a profesionální servis...
>>
Součástí našeho wellness centra jsou: Masážní místnosti Kosmetická místnost...
>>
SPORTY SPORTY V HOTELU V interiéru hotelu si můžete zahrát billiard, ricochet...
>>
SPORTY SPORTY V HOTELU V interiéru hotelu si můžete zahrát billiard, ricochet...
>>

Galerie

Kontakt

Hotel Galatea****
Pod Koupalištěm 881
293 06 Kosmonosy - Mladá Boleslav
recepce: +420 326 721 920