Hotel

Hotel

Celoročně nabízíme luxusní ubytování jak pro soukromou, tak firemní klientelu. Co od nás můžete čekat? Špičkový servis, stylové pokoje, velkokapacitní bezplatné parkoviště a klidnou lokalitu s nádherným výhledem na Mladou Boleslav. Celkem jsou v hotelu 2 apartmány, 2 rodinné pokoje pro 4 osoby, 1 bezbariérový pokoj, 22 dvoulůžkových pokojů typu twin nebo double. Kapacita hotelu je 58 pevných lůžek a 5 přistýlek.

Hotel
Hotel
Hotel
Hotel
Hotel
Hotel

Na co se u nás můžete těšit:

  • Jednolůžkové, dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje
  • Antialergické přikrývky a polštáře
  • Koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a toaletou
  • Telefon, trezor, fén, minibar
  • Možnost přiobjednat přistýlku nebo dětskou postýlku
  • Vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu na hotelu ZDARMA
  • hotel je nekuřácký

 

 

 

 

 

 

 

 

Jako jeden z mála hotelů v Čechách nabízíme ubytování v bezbariérových pokojích. Součástí hotelu je též wellness a bezbariérový přístup je samozřejmostí v celém areálu hotelu.

Pokoje jsou k dispozici od 14:00 v den ubytování, a je nutno uvolnit je v den odjezdu do 12:00.

Snídaně je podávaná 6:30 - 9:00 (po – pá) o víkendu 7:30 – 10:00 v hotelové restauraci. Snídaňový bufet je doplněný o teplé speciality dle Vašeho přání. Pokojový servis 6:30 – 23:00.

Hoteloví hosté mají možnost zapůjčit si na recepci hotelu župan a využít služby prádelny. Všechny pokoje je možné úplně zatemnit.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ

Pokoj je určený pro jednu nebo dvě osoby. Vybavení: manželské lůžko 200 x 200 cm s možností přistýlky nebo postýlky, televize se satelitním přijímačem, telefon s přímou volbou, bezplatné připojení k internetu, minibar, trezor, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou, vysoušeč vlasů, kosmetická sada, u některých pokojů balkon s výhledem do hotelového parku a na Mladou Boleslav.

SUITE POKOJ

Pokoj je určený pro 4 osoby. Vybavení: 2 x dvojlůžko o velikosti 160 x 200 cm a 200 x 200 cm s možností dětské postýlky, televize se satelitním přijímačem, telefon s přímou volbou, bezplatné připojení k internetu, minibar, koupelna s vanou a toaletou, vysoušeč vlasů, kosmetická sada.

APARTMÁN

Pokoj s balkonem a nádherným výhledem do hotelového parku je určený pro jednu nebo dvě osoby s možností přistýlky a postýlky. Vybavení: manželské lůžko 200 x 210 cm, obývací pokoj se sedací soupravou, 2 x televize se satelitním přijímačem, telefon s přímou volbou, bezplatné připojení k internetu, minibar, kávový servis, trezor, pracovní stůl, vlastní koupelna vybavena vanou, sprchovým koutem a toaletou, šatna, vysoušeč vlasů, pantofle, kosmetická sada.

BEZBARIÉROVÝ POKOJ

Pokoj je určený pro jednu nebo dvě osoby. Vybavení: manželské lůžko 200 x 210 cm s možností postýlky, televize se satelitním přijímačem, telefon s přímou volbou, bezplatné připojení k internetu, minibar, bezbariérová koupelna, vysoušeč vlasů z bezpečnostních důvodů bezplatně na vyžádání v recepci, kosmetická sada, bez balkónu. Bezbariérový přístup je umožněn v celém areálu.

 

Firemní a soukromé akce v Mladé Boleslavi

Po předchozí dohodě nabízíme množstevní slevy na ubytování pro skupiny

 

1. Ubytovaný host má právo podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

 

Česká obchodní inspekce

Ústřední inspektorát - oddělení ADR

Štěpánská 15

120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz

Web: https://adr.coi.cz

 

Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka České obchodní inspekce je www.coi.cz.

 

2. V souladu s ustanovením § 1837 písmeno j) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ubytovanému jako spotřebiteli nevzniká právo na odstoupení od smlouvy o ubytování, pokud ubytovací zařízení poskytuje plnění v určeném termínu.

Související témata: 
Na co se u nás můžete těšit: Poctivou gastronomii a profesionální servis...
>>
Technické vybavení konferenčního sálu: Flipcharty, fixy Pevně instalovaná...
>>
Součástí našeho wellness centra jsou: Masážní místnosti Kosmetická místnost...
>>
SPORTY SPORTY V HOTELU V interiéru hotelu si můžete zahrát billiard, ricochet...
>>
SPORTY SPORTY V HOTELU V interiéru hotelu si můžete zahrát billiard, ricochet...
>>
KULTURA A TURISTIKA V KOSMONOSECH Samotné Kosmonosy, městečko na severu Mladé...
>>
ZÁBAVA ZÁBAVA V MLADÉ BOLESLAVI Pro hráče bowlingu je ve městě Mladá Boleslav...
>>
PRO DĚTI DĚTI A MLADÁ BOLESLAV Zahrada a minizoo DDM v Mladé Boleslavi je...
>>

Galerie

Kontakt

Hotel Galatea****
Pod Koupalištěm 881
293 06 Kosmonosy - Mladá Boleslav
recepce: +420 326 721 920