Průvodce světem zdraví a krásy

Ing. Jana Kopecká

, tel. +420 776 554 375, e-mail: jane.kopecka@seznam.cz,

VÝŽIVA

Co pro Vás znamená výživa? Jak moc je Vaše tělo vyživené? Přemýšlíte nad tím, jak se stravujete, nebo je pro Vás strava pouze dodání energie nutné k fungování Vašeho těla?

Žijeme ve světě, kde je kolem nás nesčetné množství oxidačního stresu. Denně jsme vystaveni volným radikálům. Množství antioxidantů které přijímáme potravou nepostačuje k zajištění obranného systému organismu.

Zjistím jak je Vaše tělo vyživené a podle výsledku se domluvíme na možnostech, kde úpravou jídelního lístku, změnou životního stylu a aplikací přírodních doplňků zlepšíme kondici Vašeho těla. Nabízím také 3-měsíční transformační program pro detoxikaci trávicího ústrojí, slinivky (prevence diabetes melitus), proměnu viscerálního tuku, bez ztráty svalové hmoty a následného jo-jo efektu. Nahlédneme společně i do klíčových zdravotních ukazatelů, které Vám umožní sledovat pozitivní dopad změn Vašeho životního stylu (BMI, procento tělesného tuku a vody, hmotnost svalů v těle, metabolický věk, atd.).

V mém studiu používám BioFotonický skener - jedinečný nástroj který jako jediný ve světě neinvazivním způsobem měří hodnotu karotenoidů v kožní tkáni. Skener využívá technologie Ramanovy spektroskopie, která byla oceněná Nobelovou cenou a byla uzpůsobena pro biologické měření.

KOSMETIKA A ANTI AGING

Moje snaha je představit Vám luxusní anti aging kombinující přírodní účinné složky s inovativní vědou a technologií.
Seznámím Vás s přístrojem, který společně se speciálně vyvinutými produkty péče o pleť minimalizuje výskyt vrásek, neinvazivně vyčistí pokožku do hloubky a dodá Vašim vlasům zdravý vzhled. Naučím Vás, jak rychle a efektivně ráno a večer vyčistit obličej od všech nečistot, u toho zvládnout lifting a dodat pleti i očnímu okolí potřebnou výživu.

Poradím Vám, jak stimulovat pokožku těla a vyrovnávat vzhled jamkových oblastí, jak mít pevněji a lépe vypadající tělo za několik týdnů. Snížíte tak zjevnou celulitidu, vyhladíte pokožku a vytvarujete vzhled.

Objednejte se na konzultaci, kosmetické ošetření nebo omlazení pleti a v pohodlí svého domova a bez nutnosti přejíždění, využívejte nejmodernější dostupné technologie.

KOUČINK OSOBNÍHO ROZVOJE

Chcete se ve svém životě posunout dál, ale nevíte kde začít? Nebaví Vás zaměstnání, ale bojíte se změny? Čeká Vás nepříjemný rozhovor a chcete se na něj připravit? Nerozumíte si s partnerem a nevíte jak danou situaci řešit?

Pokud si kladete podobné otázky a nechcete se spoléhat na radu kamaráda/ky, ale sám/a se rozhodnout jak naložit se svým životem a přijmout za něj zodpovědnost, jsem zde pro Vás.

A CO TO VLASTNĚ KOUČINK JE?
Koučování je rozhovor mezi koučem a klientem, kde kouč kladením otázek pomáhá klientovi přemýšlet nahlas, vede ho tím k uvědomění a zvyšuje jeho potenciál.

Kouč se zaměřuje na budoucnost, jeho cílem je plně využít schopnosti a možnosti klienta. Kouč není terapeut, mentor ani poradce. Klientovi neradí, co má udělat, je zodpovědný za koučovací proces. Za výsledek procesu je zodpovědný klient.

Jako kouč ctím etický kodex, a tak vše, co je řečeno v rámci koučování, zůstává pouze mezi klientem a mnou. Cena vždy závisí na typu a intenzitě koučování. Pokud na sobě chcete opravdu pracovat, jedno sezení je málo. Je to stejné, jako jedna návštěva v posilovně. Obvykle je potřeba 3-5 sezení.

Jakou hodnotu má pro Vás uvědomění, na které přijdete sami?

Objednávky: telefonicky, e-mailem, osobně.

Těším se právě na Vás!

Ceník:

Odborná konzultace a doporučení výživového programu 400,- /40 min. Proměření BioFotonickým skenerem 200,- /20 min. Konzultace fyziologických hodnot 200,-/10 min. Kosmetické ošetření Beauty 1250,-/ 70 minut. Koučink osobního rozvoje 800,- /60 min.

Objednávky: telefonicky, e-mailem, osobně.

Těším se právě na Vás!

Průvodce světem zdraví a krásy
Průvodce světem zdraví a krásy
Průvodce světem zdraví a krásy
Průvodce světem zdraví a krásy

Kontakt

Hotel Galatea****
Pod Koupalištěm 881
293 06 Kosmonosy - Mladá Boleslav
recepce: +420 326 721 920