Poradce pro zdraví, kosmetické poradenství a omlazování

Ing. Jana Kopecká

, tel. +420 776 554 375, e-mail: jane.kopecka@seznam.cz,

Certifikovaný poradce zdravého životního stylu, kosmetické poradenství a ošetření.

Vítejte na stránkách věnovaných kráse, zdraví a osobnímu rozvoji!

KRÁSA

Moje snaha je představit Vám anti-agingové řešení pro použití v pohodlí Vašeho domova, které je postaveno na jedinečných vědeckých poznatcích a objevech, nashromážděných za více než 30 let výzkumné práce v oblasti angi-agingu. Seznámím Vás s přístrojem, který společně se speciálně vyvinutými produkty péče o pleť minimalizuje výskyt vrásek, pokožku krásně vyživuje a dodá Vašim vlasům zdravý vzhled. Poradím Vám, jak v domácím prostředí stimulovat pokožku těla, jak vyrovnávat vzhled jamkových oblastí, jak mít pevněji a lépe vypadající tělo za několik týdnů. Snížíte tak zjevnou celulitidu, vyhladíte pokožku a vytvarujete vzhled. Představím Vám jedinečnou technologii pro personalizovanou péči o pleť, kde si pomocí vlastní analýzy můžete objednat krém a séra podle Vašich představ. Objednejte se na konzultaci a ošetření, odhalte tajemství mladistvějšího vzhledu a v pohodlí svého domova využívejte moderní technologie dnešní doby.

VÝŽIVA

Co pro Vás znamená výživa? Jak moc je Vaše tělo vyživené? Přemýšlíte nad tím, jak se stravujete, nebo je to pro Vás pouze otázka dodání akutní energie?

Žijeme ve světě, kde je kolem nás nesčetné množství oxidačního stresu. Denně jsme vystaveni volným radikálům, a množství antioxidantů, které přijímáme potravou nepostačuje k zajištění obranného systému organismu. V mé poradně používám jedinečný nástroj BioFotonický skener, který jako jediný ve světě neinvazivním způsobem měří hodnotu karotenoidů v kožní tkáni. Skener využívá technologie Ramanovy spektroskopie, která byla oceněná Nobelovou cenou a byla uzpůsobena pro biologické měření.
Měřením zjistím jak je Vaše tělo vyživené a podle výsledku se domluvíme na možnostech, kde úpravou jídelního lístku, změnou životního stylu a doplněním přírodních výživových doplňků zlepšíme kondici Vašeho těla. Nabízím také 3-měsíční transformační program, kde je cílem proměna viscerálního tuku a jeho úbytek a zároveň udržení svalové hmoty, která u jakékoliv jiné diety bohužel mizí. Nahlédneme společně i do klíčových zdravotních ukazovatelů, které Vám umožní sledovat pozitivní dopad změn Vašeho životního stylu (BMI, procento tělesného tuku a vody, hmotnost svalů v těle, metabolický věk, atd). Doporučím Vám taktéž možnosti pohybových aktivit v okolí.

KOUČINK

Chcete se ve svém životě posunout dál, ale nevíte kde začít? Nebaví Vás zaměstnání, ale bojíte se změny? Čeká Vás nepříjemný rozhovor, a chcete se na něj připravit?
Nerozumíte si s partnerem, a nevíte jak to řešit? Pokud si kladete podobné otázky, a nechcete se spoléhat na radu kamaráda/ky, ale sám/a se rozhodnout jak naložit se svým životem, a přijmout za něj zodpovědnost, tak je moje nabídka určená právě pro Vás.

A CO TO VLASTNĚ KOUČINK JE?
Koučování je rozhovor mezi koučem a klientem, kde kouč kladením otázek pomáhá klientovi přemýšlet nahlas, vede ho tím k uvědomění, a zvyšuje jeho potenciál. Kouč se zaměřuje na budoucnost, jeho cílem je plně využít schopnosti a možnosti klienta. Kouč není terapeut, mentor ani poradce. Klientovi neradí, co má udělat, je zodpovědný za koučovací proces. Za výsledek procesu je zodpovědný klient. Jako kouč ctím etický kodex, a tak vše, co je řečeno v rámci koučování, zůstává pouze mezi klientem a mnou. Cena vždy závisí na typu a intenzitě koučování. Pokud na sobě chcete opravdu pracovat, jedno sezení je málo, je to jako byste byli jednou v posilovně. Obvykle je potřeba 3-5 sezení.

Jakou váhu má pro Vás uvědomění, na které si přijdete sami?

Objednávky: telefonicky, e-mailem, osobně.

Ceník:

První odborná konzultace, měření biofotonickým skenerem a doporučení výživového programu pomocí doplňků stravy Pharmanex 400,- /40 min. Další konzultace a proměření skenerem 200,- /20 min. Konzultace fyziologických hodnot 200,-/10 min. Personalizovaná péče o pleť, omlazování obličeje a pokožky 400,- /20 min. Koučink osobního rozvoje 800,- /60 min.

Objednávky: telefonicky, e-mailem, osobně.

Těším se právě na Vás!

Poradce pro zdraví, kosmetické poradenství a omlazování
Poradce pro zdraví, kosmetické poradenství a omlazování
Poradce pro zdraví, kosmetické poradenství a omlazování
Poradce pro zdraví, kosmetické poradenství a omlazování

Kontakt

Hotel Galatea****
Pod Koupalištěm 881
293 06 Kosmonosy - Mladá Boleslav
recepce: +420 326 721 920