Reference

This hotel is amazing! Great food, very friendly staff, and amazing „Bear“ room! I will miss you all, thank you so much for waiting me so welcome here. Hope to see you all soon …
J Dan Floyd, London, UK
skvělý
Strávili jsme tu krásné zásnuby, na které budeme dlouho vzpomínat (a personál nejspíš také J).
Snoubenci Veronika a Radek
skvělý
Děkujeme celému personálu za příjemný prodloužený víkend. Jídlo bylo báječné, obsluha profesionální, recepční usměvavé a ochotné, masérky šikovné.
Jaroslav a Jana
skvělý
Moc ďakujeme za prípravu a organizáciu najkrajšieho dňa v našom živote, lepšie miesto sme si vybrať nemohli.
Tomáš a Katka Rynešovi
výborný
Děkujeme za krásné svatební odpoledne i večer. Jídlo (specielně paštika) byla naprosto vynikající, obsluha pozorná a milá a prostředí všechny naprosto okouzlilo.
L Novomanželé Mrňaví
skvělý
Děkujeme za příjemně strávené chvíle výjezdní porady Finanční správy společnosti Cetelem. Vynikající jídlo, pití, prostředí, zkrátka vše. Určitě Váš hotel všude doporučíme!
Ria, Jana, Eva, Katka, + 11 ks
skvělý
Vážený pane řediteli, dovolte nám poděkovat celému Vašemu personálu hotelu Galatea i Vám. Vašim přístupem jste přispěli k úspěšnému a již v tuto chvíli velmi chválenému uskutočnění Mistrovství České republiky v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů. Děkujeme.
HZS Středočeského kraje
skvělý
Děkujeme za krásný relaxační pobyt, byli jsme se vším velmi spokojeni, velká pochvala pro kuchaře, obsluhu, masérku a veškerý personál hotelu. Rozmazlujte všechny dál ! Děkujeme,
Stanková z Karlových Varů
skvělý
Milá Galateo, přáli jsme si nádherný a nezapomenutelný svatební den a to se nám spolnilo. Krásné prostředí, příjemná obsluha a výborná spolupráce se svatební koordinátorkou, která nám usnadnila naše přípravy. Moc děkujeme.
novomanželé Bahníkovi
skvělý
Milá GALATEO, děkujeme za nezapomenutelný zážitek, který jste nám umožnili ve vašem nádherném hotelu. Náš svatební den byl díky Vám naprosto dokonalý. Děkujeme za vše vašemu skvělému a ochotnému personálu. Na tento den budeme i díky Vám rádi vzpomínat.
Andrea a Martin Suchomelovi
skvělý

Kontakt

Hotel Galatea****
Pod Koupalištěm 881
293 06 Kosmonosy - Mladá Boleslav
recepce: +420 326 721 920