Restaurace

Restaurace

Svatomartinské menu 11. - 27.11.2021

Tradiční svatomartinskou husu a další lahodná jídla od šéfkuchaře Vlada Volfa si můžete vychutnat v termínu 11.-27.11.2021

Rezervujte si stůl na tel.777 554 375 nebo na hotel@galatea.cz

Od pondělí do pátku v čase 10:30 - 13:30 můžete také využít našeho rozvozu.


Vážení hosté,

z důvodu celosvětové pandemie je restaurace otevřená na rezervace domluvené předem. Pro hotelové hosty vaříme snídaně i večeře. V případě zájmu o privátní akci nás neváhejte kontaktovat na tel. 777 554 375 nebo zašlete konkrétní poptávku na hotel@galatea.cz
Obědy je možné zakoupit i v Bistru Zahrada, které je otevřeno od pondělí do pátku 10:30 - 13:30 v pravé části hotelu pod fontánou Galatea. Bistro má i venkovní zahrádku a rozvozy čerstvých i zavařovaných jídel do okolí Mladé Boleslavi. Bezplatně můžete zaparkovat na našem velkokapacitním parkovišti

Restaurace
Restaurace
Restaurace
Restaurace
Restaurace
Restaurace

Na co se u nás můžete těšit:

 • Poctivou gastronomii a profesionální servis
 • Sezónní menu
 • Jídelní lístek respektující roční období
 • Nabídka degustačních menu
 • Dětský koutek
 • 32 druhů kvalitních rozlévaných vín
 • Klidná lokalita nad městem Mladá Boleslav a vlastní bezplatné parkoviště
 • WiFi připojení zdarma
 • Rodinné oslavy, svatby a firemní akce
 • Dárkové poukazy
 • Kapacita restaurace je až 130 osob
 • Restaurace je nekuřácka

 

 

 

 

 

V případě, že jste se rozhodli uspořádat oslavu nebo večírek, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme vše zorganizovat. Upřesněte jenom počet osob, termín, a uspořádaní stolů. Tabuli Vám upravíme dle Vašeho přání, doladíme ji do barvy, kterou máte rádi. Oslavy nebo večírky všeho druhu ušijeme na míru dle přání zákazníka. Nevíte si rady s výběrem menu k obědu nebo večeři? Upřednostňujete raději pohoštění formou rautů? Neváhejte nás kontaktovat, připravíme kompletní kalkulaci pro Vaši akci, nabídneme možnosti stravování i zábavy.

V areálu GALATEA můžete v kombinaci s restaurací nebo samostatně využít i další prostory:

TERASA PROPOJENÁ S RESTAURACÍ

Příjemné posezení na čerstvém vzduchu v klidném areálu hotelu nabízí terasa u restaurace s kapacitou 50 míst. Okolní zeleň a zvuk fontány budou zklidňující kulisou Vašemu kulinářskému zážitku. Na terase je možné bezdrátově se připojit k internetu. V dohledové vzdálenosti je pro Vaše ratolesti k dispozici soukromé venkovní dětské hřiště, které je součástí areálu Galatea, a kde si můžou Vaše děti nerušeně hrát. Vaše pejsky vezměte s sebou, bude se jim u nás taktéž líbit.

Terasa je Vám k dispozici pro:

 • obědy a sezónní menu
 • společenské posezení s přáteli
 • svatební hostinu
 • vychutnání večeře na čerstvém vzduchu

VELKÁ LETNÍ TERASA S PARTY STANEM

Toužíte-li po příjemném místě v zeleném parku, s nádherným výhledem na Mladou Boleslav a kapacitou až 200 osob, rozhodně si rezervujte velkou letní terasu. Velkokapacitní stan, který je k dispozici od jara až do podzimu nabízí soukromí pro Vaši skupinu, a jedinečný zážitek.

Velká letní terasa je Vám k dispozici pro

 • firemní akce
 • svatby a rodinné oslavy
 • módní přehlídky
 • koncerty
 • výstavy

Velkou letní terasu je možné využít na objednávku po předchozí dohodě.

GRILOVIŠTĚ

Pro setkání obchodních i osobních přátel, jakožto i venkovní ochutnávky vín, oslavy, svatby, třídní srazy atd., Vám nabízíme posezení na krytém grilovišti nad hladinou rybníku Brčálníku. Griloviště je vybaveno rustikálním nábytkem a jeho kapacita je 40 osob. Pochutnejte si na specialitách připravených našimi mistry kuchaři na grilu přímo před Vámi.

Griloviště je možno využít pouze na objednávku po předchozí dohodě.

 

 

 

VINÁRNA

Pro zvláštní příležitosti jako jsou firemní akce, prezentace, ochutnávky vín, rodinné oslavy, rauty či svatby nabízíme možnost využít naší vinárny. Vinárna disponuje stylovým vybavením, barem, k dispozici je i taneční parket s kvalitní zvukovou a světelnou technikou.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem kapely nebo zpěvačky pro Vaši akci. V případě zájmu o ochutnávku vína zajistíme i sommeliéra. V prostorech vinárny je možné jako doplněk společenské či firemní akce využít laserový střelecký trenažér, který pobaví jak muže, tak ženy i děti. Ti, kteří mají rádi zpěv, si mohou zazpívat KARAOKE. Součástí vinárny je podzemní vinný sklípek, kde nabízíme pronájem archivních vinných boxů s kapacitou 88 lahví. Hotel Galatea pro Vás připravil pestrou nabídku jakostních vín českých, moravských a vybraných zahraničních, která jsou vhodná k archivaci. Archivní boxy si mohou rezervovat jak firmy tak i jednotlivci v restauraci hotelu. Majitelům archivních boxů umožníme využít prostory vinárny pro posezení s přáteli při ochutnávce uložených vín.

 

Verwandte Themen: 
Areál GALATEA **** je svou dostupností 30 minut jízdy autem z Prahy a Liberce...
>>
Technické vybavení konferenčního sálu: Flipcharty, fixy Pevně instalovaná...
>>
Součástí našeho wellness centra jsou: Masážní místnosti Kosmetická místnost...
>>
Na co se u nás můžete těšitt: Stabdardní pokoje pro jednu nebo dvě osoby...
>>
SPORTY SPORTY V HOTELU V interiéru hotelu si můžete zahrát billiard, ricochet...
>>
KULTURA A TURISTIKA V KOSMONOSECH Samotné Kosmonosy, městečko na severu Mladé...
>>
ZÁBAVA ZÁBAVA V MLADÉ BOLESLAVI Pro hráče bowlingu je ve městě Mladá Boleslav...
>>
PRO DĚTI DĚTI A MLADÁ BOLESLAV Zahrada a minizoo DDM v Mladé Boleslavi je...
>>